Obsah: Všechny sladké zítřky

Pokračování osudů Skye O'Malleyové, odvážné krasavice s havraními vlasy a smaragdovýma očima. Skye se stává pěšcem v neúprosné válce mezi anglickou královnou Alžbětou a skotskou královnou Marií. Je přesvědčena, že její milovaný Niall Burke je mrtev a tak sama bez veškeré pomoci bojuje za své děti. Na příkaz Alžbětin, a také aby je ochránila, se vdává za krutého Duc de Beaumont de Jaspre. Dovídá se ale, že Niall ještě žije, vězněn v Alžíru otomanskou princeznou. S pomocí věrných přátel jej osvobodí avšak jen proto, aby zemřel v jejím náručí. Ve svém zármutku však nachází novou lásku ve svém nejstarším a nejvěrnějším příteli a snad konečně nachází své štěstí. Skye je ženou stvořenou k tomu, aby byla milována a příliš hrdou na to, aby se řídila čímkoli jiným než hlasem své vášnivé duše.
Vytvořil: machajda
Upravil: Verca, janajau