Obsah: Neviditelné příběhy

Žijeme ve světě zázračných příběhů, jejichž jádro nám zůstává utajeno, a jsme jen hluchými svědky a slepými pozorovateli, tvrdí hrdina povídky Jiřího Kratochvila z dalšího svazku edice Česká povídka. O setkáních soukromého psychiatra s mužem. který přestává slyšet své kroky, píše Vojtěch Mornstein, autor úspěšného románu Gorazdův limit. Květiny a zapálená svíčka na jejím předem zakoupeném hrobě překvapí a vyděsí hrdinku povídky Edy Kriseové. Záhadná neviditelná překážka brání milencům zůstat spolu v příběhu Jany Rečkové. Kdo vraždil Dantovou rukou? Detektivku o hledání vraha univerzitního profesora napsal Roman Ludva. Drsnou pointou ve stylu Alfreda Hitchcocka vrcholí povídka Radky Denemarkové.
spoluautoři: Eda Kriseová, Roman Ludva, Radka Denemarková, Jana Rečková, Vojtěch Mornstein
Vytvořil: Mady
Zdroj: Anotace z knihy Neviditelné příběhy