Obsah: Mělké hroby

Dříve nadějná hoolywoodská hvězda, nyní vyhledávač filmových exteriérů John Pellam se živí hledáním těch správných lokalit pro filmové scény. Nikdy se nesetkal s tak nevrlým přijetím jako v jednom malém městečku ve státě New York. Sem přijíždí společně se svým mladým pomocníkem, který zde však záhy najde smrt - údajně nešťastnou shodou okolností. Pellamovi se však rychlé uzavření případu jeho parťáka, který byl navíc obviněn z nelegálního držení marihuany, nelíbí a proto se se chce ujistit, že všemu bylo tak, jak to vidí místní šerif. Někoho Pellamovo všetečné chování ale svrbí pod nosem a proto chce Johna odstranit ze scény.

Naprosto jedinečné dílo, s naprosto nečekaným koncem a naprosto strhujícím dějem. Za Mělké hroby byl Jeffery Deaver nominován na Edgarovu cenu za literaturu.
Dnes je 18.04.2024
Před 111 lety se narodil(a) Steinberg Werner