Obsah: Největší tajemství Třetí říše

Kniha popisuje záhadné hitlerovské stavby v podzemí a nadzemí Sovích hor nedaleko Broumova. Zabývá se podrobně až do úrovně plánů všemi šesti podzemními stavbami v Sokolci, Javorníku, Osówce, Říčce, Vladaři a Soboni. Také třípatrovým nacistickým podzemím pod zámkem Ksiaž , údajném posledním FHQ Hitlera a Goringa. Jedna z kapitol se věnuje zkoumání poslání umělé zříceniny Starého Ksiaže a tzv. magnetronové stopě. Je řešena záhada ztraceného vlaku (možná se zlatem Vratislavi) a jeho záhadný konec na mýtické traťové odbočce 67, 1 trati Valbřich-Vratislav. Jednou z nejzajímavějších kapitol je pak stať o SS asyrském chrámu - prapodivné okultní stavbě dodnes stojící na hoře nad městem.
Doplněno turistickými informacemi a možnostmi ubytování. Popis turistické trasy - tzv. černé značky vinoucí se celou oblastí.

Vytvořil: jesen.cz
Zdroj: kniha sama