Obsah: Znehybnění

Verity, Harryho přítelkyni z dětství, najdou na úpatí pobřežního útesu Beachy Head. Pád přežila, ale zůstává navždy fyzicky i duševně ochrnutá. Harryho život se hroutí. Nedokáže se smířit s tím, že dívka, která lehce proplouvala životem, by se pokusila o sebevraždu. A on by to přece měl vědět. Nikdo jí přece nebyl tak blízký jako on. Harry si vyčítá, že u ní nebyl ve chvíli, kdy ho potřebovala. V duchu si promítá společné zážitky z dětství a trápí se vědomím, že to, co spolu prožívali, je navždy ztraceno. S pomocí svého přítele Adama a Veritiny obchodní společnice Sam začíná Harry skládat dohromady střípky posledních týdnů Veritina života před pádem z útesu. Čím hlouběji se dostává, tím více otázek zůstává nezodpovězeno. Proč Verity tajně navštěvovala psychiatra? Proč se někdo vloupal do jejího bytu? A proč Verity Harryho kdysi dávno políbila a pak ho vykázala ze svého života? Pokud Harry nedokáže najít na tyto otázky odpověď, bude muset čelit faktu, že vlastně Verity pořádně neznal.
Zdroj: Anotace z knihy Znehybnění
Dnes je 16.04.2024