Obsah: Gabrielova žena

Po návratu do Londýna se cesty dvou přátel, Michaela a Gabriela, rozešly. Michael je šťastně ženatý, přestože ho hyzdí hrůzné popáleniny. Gabriel však nosí své jizvy uvnitř, odmítá veškeré city a  jeho londýnský luxusní veřejný  dům je pastí přichystanou na nepřítele, jehož nedokáže pojmenovat.
     Když do Domu Gabrielova přijde bývalá guvernantka Viktorie, aby prodala tu jedinou cennost, která jí ještě zbývá - své panenství, Gabriel pochopí, že zoufalá žena je součástí vražedné hry  jeho protivníka. Ačkoli odmítá její tělo, rozhodne se zdržet ji u sebe tak dlouho, dokud soupeře neporazí. A nevinná Viktorie je stržena do víru nebezpečí i nečekané vášně k chladnému muži, jenž nedokáže milovat ženy...
Vytvořil: Felix
Zdroj: Anotace ke knize