Obsah: Věž Zeleného anděla III

Třetí kniha trilogie Jasný osten, Žal a Trn.

Jošuova armáda se přesouvá do Nabbanu. V noci pronikají do tábora tři Norni, kteří chtějí zabít rytíře Camarise. Vše ale proběhne jinak... Sithové spolu s Maegwin, Eolairem a Isornem obléhají Naglimund. Ruiny hradu ale ovládají Nornové, a tak vypukne zuřivá bitva... Souběžně s tím se Simon a Miramele vydávají na hrad Hayholt, kde se princezna chce setkat se svým otcem, králem Eliášem... Pokračování Trůnu z dračích kostí, Kamene rozluky a prvních dvou částí Věže Zeleného anděla. Kniha, v níž se, stejně jako v předešlých dílech proplétá válka s magií, romance se zradou a vše spojuje bohatý děj. Knihy Věže Zeleného anděla přinášejí dokončení magického konfliktu, který porušil hranice času a prostoru a vrhl proti sobě bytosti různých ras a kultur.
Třetí kniha ze čtyř.
Zdroj: anotace ke knize