Obsah: Praktický průvodce českými účetními výkazy v anglickém jazyce aneb překlad z češtiny do angličtiny

Publikace je psána v českém jazyce, s překladem do jazyka anglického.
Je určena pro účetní pracovníky, auditory, poradenské organizace, jazykové a ekonomické školy, studenty a pedagogické pracovníky ekonomických škol, organizace zabývající se zpracováním softwaru pro účetnictví, jakož i pro pracovníky dalších odborných útvarů (např. finančních, daňových, plánovacích, pojišťovacích atd. ).
Cílem publikace je přehlednou, srozumitelnou a v rámci možností i zábavnou formou seznámit uživatele s anglickými slovíčky a výrazy, které se používají a jsou nutné jak pro tvorbu finančních výkazů, tak pro jejich vysvětlení a dále samozřejmě a především se samotnými účetními výkazy v anglickém a českém jazyce.

Bude vaším dlouhodobým pomocníkem, neboť anglická terminologie je vesměs ustálená.

Publikaci jsme pojali nejen jako informační zdroj, ale zároveň i jako výukovou knihu – tzn. na konci každé sekce jsou k dispozici opakovací cvičení, která mají za úkol osvěžit vám nejčastěji užívaná slovíčka, slovní fráze a výrazy.
Vytvořil: zuzanashop
Zdroj: Zuzana Černá