Obsah: Na hraně

Bývalý pilot Britského letectva Alex Calder pracuje v londýnské City jako obchodník s dluhopisy. Je známý tím, že hodně riskuje, ale také hodně získává. Když se však jeho kolegyně Jennifer Tanová rozhodne vystoupit proti svému šéfovi kvůli sexuálnímu obtěžování, Alex poznává nekalé praktiky finančního světa. Jennifer spáchá sebevraždu a Calder znechucen odchází.Po roce, kdy Calder vede leteckou školu v Norfolku, se k němu minulost opět vrací. Když zmizí bývalý Jenin kolega při návštěvě Jean-Luc Martela, nechvalně známého "muže, který pokořil euro", v jeho sídle ve Skalnatých horách, vidí Calder tragické události, které se odehrály před dvanácti měsíci, v mnohem pochmurnějším a zlověstnějším světle. Tentokrát riskuje svou pověst, živobytí a dokonce i svůj život, aby bylo učiněno spravedlnosti zadost.
Zdroj: Anotace z knihy Na hraně
Dnes je 28.03.2024