Obsah: Vražda jako společenská událost

Upozorňujeme, že se na stránkách knihy nezabýváme technikou vraždy, ani neposkytujeme návody, jak si vytvořit dokonalé alibi. Stejně tak se nezabýváme motivy, psychologií ani sociálním pozadím vraždy. Pozornost nevěnujeme ani morálním aspektům vraždy, nefilozofujeme nad tím, zda je správné někoho zavraždit. To vše je mimo sféru našeho zájmu a na našich stránkách o tom nenajdete jedinou zmínku. Pokud vás však zajímá, co si obléct, rozhodli-li jste se zavraždit v divadle prezidenta, jakou zbraň zvolit, když chcete na koncertě klasické hudby zavraždit ministra či jak postupovat při vraždě v restauraci, jste na správné adrese. Z naší knihy se dovíte vše, co potřebujete vědět o oblékání, chování a zvyklostech v základních společen-ských prostředích. Poradíme vám, jak zacházet se zbraní, co říkat před vraždou nebo po ní, jak zacházet s mrt- volou či jak po vraždě společenské prostředí opustit. Věříme, že se naše kniha stane užitečným pomocníkem nejen pro zájemce o vyspělou společenskou vraždu, ale také pro čtenáře, kteří si chtějí rozšířit škálu vlastního společenského vystupování, případně očekávají, že sami budou zanedlouho zavražděni.
Zdroj: Anotace z knihy Vražda jako společenská událost
Dnes je 19.04.2024