Obsah: Prvotní polévka

Dívka trpící nechutenstvím a zejména odporem k masu, zároveň také trpící konfliktním vztahem ke své silně svérázné, tvrdé a prudérní matce, litevské emigrantce, začíná zjišťovat, že se dospělí lidé chovají v určitých situacích poněkud zvláštně. Začíná mít dojem, že se jedná o jakýsi druh kanibalismu, který je dán lidem do vínku biblickým výrokem, že žena a muž budou jedno tělo... Jezení masa, zabíjení zvířat, umučení Krista a jeho "pojídání" v rámci Svatého přijímání, její vlastní krvácení, pátrání po vlastním těle a po důvodech pocitu rozkoše se jí tak spojují do zmateného konglomerátu z něhož dochází k velmi podivuhodnému spojení sexu a jídla. Vylučována pro svou jinakost, danou především jinakostí matky, zůstává ve svých pocitech zcela osamělá, nepoučená a dobírá se tak zcela nečekaných rozhodnutí...
Vytvořil: Tessazlesa1
Zdroj: www.mlp.cz