Obsah: Vyvolené srdce

Po matčině smrti se Verenin otec znovu ožení a nová macecha chce Vereně najít vhodného manžela. Její volba se však Vereně pranic nelíbí, navíc Verena si přísahala, že se vdá jedině z lásky. A tak zbývá jen půlnoční útěk z domu, za pomoci sluhy Verena odplouvá do Francie, kde ji ale nic dobrého nečeká. Až přestrojení a šťastná náhoda jí zajistí nový život, v němž se výborně uplatňuje její kulinářské umění. Zde potkává markýze z Hilchesteru, k němuž pociťuje stále větší náklonnost, avšak nyní je jí přetvářka značně na obtíž. Navíc se objeví přítel její macechy a zápletka získává na spádu. Získá Verena srdce svého vyvoleného, nebo bude s hanbou vrácena domů, či dokonce skončí ve francouzském vězení?
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 28.03.2024
Před 97 lety se narodil(a) Fredrikssonová M.