Obsah: Můžeš-li se vdát dnes, neokládej to na zítřek

Alicia Wallensteinová se v osmnácti letech stala svobodnou matkou, a i když jí rodiče hodně pomáhají, aby mohla odmaturovat a dokonce jít na vysokou, její život se neodvíjí zrovna splavně. Matka ji navíc nutí, aby se vdala, protože jí není po chuti, že Alicia zůstala s dítětem sama. Předhazuje jí různé neudatelné synáčky svých známých, ale Alicia se vzpouzí randit naslepo, i když už je zralá na lásku... A právě tehdy potkává o dvacet let staršího Igora. Bezhlavě se vrhá do jeho náruče a posléze i do jeho područí. Alicia se k Igorovi, do něhož se bezhlavě zamilovala, nastěhuje s vidinou snubního prstýnku, který jí protřelý donchuán s radostí navleče, aby si ji pojistil. Igor je okouzlen jejím mládím a nevinností, ale zároveň podléhá nutkavé touze si Alicii úplně podrobit. Alicia se nechává zaplést do pavučin zkušeného svůdníka, a když jeho praktiky prohlédne, zjistí, že je velice těžké se z jeho spárů vymanit. Zdá se, že na vytouženou opravdovou lásku si bude muset ještě počkat...
Vytvořil: Felix
Zdroj: Anotace ke knize