Obsah: Ona

Její verzi příběhu už znáte, nyní se přečtěte o jejich lásce i z jeho pohledu. „Snažit se na NI zapomenout bylo zbytečné. ONA, která odešla bez rozloučení, se mi úplně vryla pod kůži. “ Když měli v šesté třídě společně vypracovat literární projekt, neměl Will Price ani ponětí, že se právě ONA stane jeho nejlepší kamar... celý obsah knihy

Její verzi příběhu už znáte, nyní se přečtěte o jejich lásce i z jeho pohledu.

Když měli v šesté třídě společně vypracovat literární projekt, neměl Will Price ani ponětí, že se právě ONA stane jeho nejlepší kamarádkou. Časem přátelství přerostlo v lásku. Znamenala pro něj vše, po čem toužil a co ve svém životě potřeboval. ONA však jedné noci bez slůvka vysvětlení zmizí. Bez NÍ Willův život ztrácí smysl, neví jak dál, tápe v nejistotě a obavách. Co prožívá a jak tráví těch dlouhých sedm let, kdy nemůže být s NÍ?
A když se ONA vrátí, co udělá, aby JI získal zpět?
Vytvořil: Felix
Zdroj: Anotace ke knize