Obsah: Zajatec lásky

Romantický příběh z Anglie na počátku 19. století vypráví o odhodlané mladé ženě, která se všemi silami brání manipulaci ze strany mužů. Markýz z Broome, přítel a rádce prince regenta, je obdivován pro své úspěchy ve sportovním světě. Je ale též předmětem závisti, protože se mu kromě sportu daří i leccos jiného. Má vše, o čem sní každý muž: je obdařen bohatstvím, slávou a osobním kouzlem. A přece se mu štěstí vyhýbá! Markýz z Broome totiž ještě nikdy neprožil lásku. Když se jedné chladné měsíčné noci na sklonku ledna chystá odcestovat na své panství, přichystá mu osud velké překvapení. V kočáře pod sedadlem se skrývá jakýsi chlapec. Ze záhadného mladíka se vyklube Cara, přitažlivá, ale stejně záhadná, mladá žena, která odmítá prozradit svou totožnost. Markýz svolí, aby Cara přenocovala v jeho domě. To má na jedné straně neblahé důsledky a oba je to přivede do katastrofální situace, nicméně Cara zachrání nejen samotného markýze, ale díky tomuto setkání i celou britskou vládu před ničivým atentátem.
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 19.04.2024