Obsah: Zašeptej do vlasů

Druhá kniha trilogie Monika.
Hezké dívky to nemají snazší nežjejich kamarádky, ačkoli si to o nich mnozí myslí. OsmnáctiletáMonika o tom dávno ví své. Přes počáteční úspěchy v modelingu prošla i jeho odvrácenou stranou a příliš se jí nedaří ani v lásce. Většině kluků připadá až moc krásná a nedostupná a o vztah s Jáchymem se připravila sama - past na školního frajera Mikuláše, kterou spolu s kamarádkouvymyslela, sice sklapla, ale uvízla v ní sama Monika, zatímco Miki se pouze baví a dokonce díky ní vyhraje sázku, co s partou uzavřel. Monice dochází, že hrát si s city svými ani s city těch druhých se nevyplácí, jenomže to už je v mnohém příliš pozdě. Ocitá se na křižovatce a čeká ji těžká volba - kam, kudy a především s kým vlastně jít...
Zdroj: Anotace z knihy Zašeptej do vlasů
Dnes je 28.03.2024