Obsah: Zítra změním svět

Lucy Evansová je se svým životem naprosto spokojena. Užívá si ho plnými doušky, bydlí v nádherném bytě u svého nejlepšího kamaráda Ollieho a živí se kritikou počítačových her. Vydělá si tak akorát na pár piv s kamarády a jídlo z bufetu. Ale všechno se obrátí vzhůru nohama. Je přestupní rok a Ollieho přítelkyně, Příšerná Viktorie, ho požádá o ruku. A chce, aby se Lucy odstěhovala. A aby toho nebylo málo, Lucy je vyhozena z práce. Takřka přes noc je bez peněz a bez střechy nad hlavou. A jestli chce získat místo recepční v realitní kanceláři, je třeba, aby se z ní navíc přes noc stala pravá anglická dáma. Lucy se musí změnit ve svůj vlastní protiklad. Zapomenout na ragby, martensky a heavy metal; zvyknout si na oblečení od Laury Ashley, vysoké podpatky a Chardonnay. Dokáže to Lucy? Zachrání Ollieho před jeho strašnou přítelkyní? A zvládne svého božského, amerického šéfa? A bude ještě vůbec kdy sama sebou?
Zdroj: Anotace z knihy Zítra změním svět
Dnes je 29.03.2024