Obsah: Zrádce

Virginie 1859
Kiernan Millerová byla kráska s očima jako smaragdy a vlasy, které políbilo slunce. A přece ji zradil muž, kterého milovala celým srdcem. Neodešel za jinou ženou, ale ve válce Severu proti Jihu se dal na stranu nepřítele. Zoufalá Kieman se provdala za jiného, aby se už s nenáviděným zrádcem nemusela nikdy setkat, ale její manžel záhy zemřel. A tak se stalo. že mladá vdova stojí na prahu svého domu a hledí do tváře stokrát prokletého nepřítele, který je odhodlán nasadit všechny mužské zbraně, aby obměkčil její zkamenělé srdce... Jesse Cameron nosil uniformu Seveřanů s neskrývanou hrdostí, která mu umožnila zapomenout na skutečnost, že zradil vše, v čem vyrůstal. Válka nevratně změnila celý jeho život, ale přesto zjistil, že největšího nepřítele má v krásce, která ho nazvala zrádcem - a která mu byla podle jeho názoru souzena...
Zdroj: Anotace z knihy Zrádce
Dnes je 28.03.2024