Obsah: Zrádné svědomí

Román pro ženy z amerického maloměsta se rozvíjí kolem tragédie, která na mnoho let ovlivnila nejen život mladé hrdinky, ale všech členů její rodiny. Ve čtrnácti letech znásilní dceru váženého místního podnikatele její příbuzný a otřesná zkušenost ji poznamená na dlouhá léta. Pachatel je posléze obžalován ze dvou jiných podobných případů, než ale může být odsouzen, navždy zmizí. Dívka, která má po drastické zkušenosti problémy v navazování vztahů, se stane úspěšnou architektkou, a konečně naváže kvalitní milostný vztah s kolegou, jenž chce uskutečnit velkolepý architektonický projekt na pozemku jejího otce. Tehdy však nastanou nečekané problémy, dávné události se vynořují na povrch a ohrožují hrdinčinu těžce získanou duševní rovnováhu.
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 20.04.2024