Obsah: James Bond - Žít a nechat zemřít

Druhá kniha série James Bond.

Krásná vědma Solitaire je vězeňkyní (a nástrojem) pana Biga - velmistra strachu, umělce zločinu a vúdúistického barona smrti. James Bond však nemá na pověry čas - ví, že Big je zároveň špičkovým agentem SMĚRŠ a skutečnou hrozbou. Při jeho hledání od džezových klubů v Harlemu přes floridské Everglades až po Karibik si 007 uvědomuje, že pan Big je jedním z nejnebezpečnějších lidí, proti nimž kdy stál. A nikdo, dokonce ani záhadná Solitaire, nemůže vědět, jak jejich souboj dopadne.
 Tentokrát se agent 007 vydává do Ameriky, aby ve spolupráci s CIA bojoval proti největšímu černošskému zločinci. Obvyklý kolorit příběhů o J. Bondovi (krásné ženy, technické hračky atd. ) je obohacen popisem obřadů vúdú. Velmi čtivý román, který nezklame žádného příznivce tohoto žánru
Zdroj: Anotace z knihy James Bond - Žít a nechat zemřít
Dnes je 20.04.2024