Obsah: 100 zákonů obchodního úspěchu

Podtitul: Proč jsou někteří lidé úspěšnější než jiní
Úspěch není zázrak, ani hříčka štěstěny. Poselství zákonů, s kterými vás Brian Tracy v této knize seznamuje, je prosté: pokud přesně víte, co chcete, stačí dělat to, co dělají či dělali ti, kdo toho dosáhli před vámi, a díky tomu dosáhnete stejných výsledků. Nic jiného v tom není.

100 zákonů obchodního úspěchu je určeno všem, kdo se pohybují ve světě podnikání a obchodu a chtěli by ze sebe dostat to nejlepší. Smyslem knihy je podělit se o systém principů – zákonů –, které v praxi uplatňují ti nejúspěšnější podnikatelé. Úspěch a mistrovství v každém oboru patří těm, kdo dokonale zvládli jeho základy. Při čtení se u každého zákona na chvíli zastavte a upřímně zvažte, jak jste na tom. Jeden novy´ vhled či nápad někdy stačí, aby člověk úplně změnil směr.

Budete-li 100 zákonů obchodního úspěchu důsledně uplatňovat, získáte významnou výhodu nad všemi, kdo je nedodržují. Dosáhnete úspěchu, o kterém se vám nesnilo. Během několika měsíců či let můžete dokázat víc než většina lidí za celý život!
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 19.04.2024