Obsah: Deception Point

Zajímavý napínavý román z prostředí vědeckých a politických kruhů USA se odehrává v současnosti za polárním kruhem a ve Washingtonu. NASA učinila fenomenální objev - na severním pólu hluboko pod ledem nalezla obří meteorit a v jeho lůně zkameněliny živočichů, důkaz mimozemského života. Autor knihy popisuje kolotoč, který se kolem objevu strhne. Úřadující president USA si s jeho pomocí chce prodloužit své volební období o další čtyři roky. Za polární kruh jsou povoláni i nezávislí civilní vědci, aby se spolu s mladou informační analytičkou Národního průzkumného úřadu k celé věci vyjádřili. Když na vědeckou skupinu, která si klade znepokojující otázky, zaútočí vraždící komando, stává se román z popisně-výkladového akčním. Třem lidem se nakonec podaří zachránit se a dát čtenářům odpověď na otázky, které si kladou na začátku knihy.
Česky vyšlo pod názvem: Anatomie lži
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 24.04.2024