Obsah: Den,kdy je dobré zemřít

Dennis Milne ještě nedávno býval řádným londýnským policistou. Pak se mu nějak přihodilo, že zastřelil někoho, koho zastřelit neměl a nyní se skrývá v jedné zemi za mořem. Před zákonem, který měl původně hájit. A právě za mořem se tento bývalý policista jednoho dne dozví o smrti svého přítele, kterého v Londýně zlikvidovalo podsvětí. A tak se Milne rozhodne k nejriskantnějšímu kroku svého života - navzdory nebezpečí se vydá zpět do staré vlasti, aby přítele pomstil. Změněn několika plastickými operacemi a s dokonale osvojenou brutalitou gangsterského zabijáka věří, že by to mohlo vyjít. Když však mstitel přistane ve vánočně vyzdobené metropoli, je záhy jasné, že některým lidem jeho návrat neunikl. A jsou to ti, kteří se nehodlají zastavit před ničím. I když to má stát potoky krve...
Zdroj: Anotace z knihy Den,kdy je dobré zemřít
Dnes je 29.03.2024