Obsah: E ... jako exploze

Rok co rok odevzdává americká autorka Sue Graftonová nakladateli nový rukopis ze své šťastně koncipované série krimirománů podle abecedy. Jako všechny již vyšlé i tento s výbušným názvem má neméně strhující děj a určitě vás nenechá chladnými.
Detektivní román americké autorky, v němž vystupuje jako hlavní postava svérázná vyšetřovatelka Kinsey Milhoneová. V tomto případě stojí hrdinka před záhadou jednoho pojišťovacího podvodu. Je obviněna z korupce a propuštěna ze služeb pojišťovny, pro kterou pracuje. Případ hodlá po své újmě dořešit nejen proto, aby očistila své jméno, ale i proto, že záležitost úzce souvisí s rodinou její přítelkyně. Podvod se postupně rozrůstá až k vražedným útokům, jejichž pomocí si pachatel chce udržet místo v elitní společnosti.
Zdroj: Anotace z knihy E ... jako exploze
Dnes je 25.04.2024