Obsah: Láska může být osudná

Val Cade byl šťastný muž. Byl to velmi slavný, bohatý a nadaný fotograf, kterému se v životě dařilo všechno, na co sáhl. Úspěch ho nezkazil, zůstal prostým mužem s výjimečným talentem. Jako mnoho tvůrčích lidí měl však také slabiny - byl trochu výstřední, pil víc, než kolik bylo zdrávo, a rád se obklopoval krásnými ženami. Když mu do života vstoupila Juana Rocová, byl přesvědčen, že krásnější dívku co živ nepotkal, a v tomto okamžiku se jeho život obrátil naruby. Juana byla sedmnáctiletá Mexičanka s hustými černými vlasy, které jí dosahovaly až do pasu, velkýma očima a dokonalou postavou. Zdálo se, že ji Cade přitahuje právě tak, jako ona jeho. Cadeovo štěstí zmizelo. Málo lidí by poznalo bývalého skvělého fotografa v trosce muže, kterého osud zavál s obtížným úkolem do uliček neklidného a nebezpečného městečka jménem Eastonville.
Zdroj: Anotace z knihy Láska může být osudná
Dnes je 18.04.2024