Obsah: Kouřová clona

Pátá kniha série Sunny Randallová.

Sunny Randallová, bostonské soukromé očko se stejně spletitým soukromím, jako mívají její klienti, dostane práci bodyguarda vycházející filmové hvězdičky, za jejíž lesklou fasádou objeví řadu šeredných pravd.
Buddy Bollen je filmový magnát, který produkuje filmy té nejnižší hollywoodské sorty. Když najme Sunny Randallovou, aby ochraňovala jeho vycházející hvězdičku a přítelkyni Erin Flintovou, Sunny je hned od začátku jasné, že popudlivá a rozmazlená kráska jí práci v nejmenším neusnadní. A když pak Erininu sestru Misty najdou v Bollenově superluxusním sídle mrtvou, neexistuje jediné vodítko, kterého by se vyšetřování její smrti mohlo zachytit.
Ale pak Sunny potká Jesseho Stonea, policejního náčelníka v městě Paradise, který má případ oficiálně na starosti. Rázem je jasné, že Jesse a Sunny mají mnoho společného. Během společného pátrání po vrahovi se toho hodně dozvědí nejen o tom druhém, ale i o sobě samých.
Vyšetřování Mistyiny vraždy odhalí mnoho nechutností a nečekaných komplikací, skrytých za Erininých velkolepým životním stylem a úspěchy i za Buddyho podnikatelským impériem, a to včetně mafiánského vydírání a finančních podvodů. Ale ve světě, kde rozdíl mezi zlem a dobrem skoro neexistuje, může i odhalení vraha znamenat Sunnyinu prohru.
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 25.04.2024