Obsah: Popel popelu

V Minneapolisu řádí sériový vrah mladých žen. Svou oběť před smrtí brutálně týrá a zohavené tělo pak na veřejném místě zapálí. Pátrání po Spalovači se rozbíhá, když je nalezena třetí, neidentifikovatelná oběť. V tu dobu miliardář Peter Bondurant pohřešuje svou dceru Jillian, ale není ochoten odpovídat na žádné otázky. Pátrací skupina vedená seržantem Kovacem má k dispozici mladou svědkyni, která zahlédla vraha v parku u rituálního ohně. Tu dostává na starost Kate Conlanová, k vyšetřování je povolán i slavný agent FBI John Quinn, s nímž Kate před lety prožila milostný vztah s nedobrým koncem. Svědkyně se bojí vypovídat a navíc záhadně zmizí... Láska mezi Kate a Johnem se navzdory vypjaté situaci znovu rozhoří; Kate jako první poznává vrahovu tvář - má se stát jeho poslední obětí... Přeložila Drahomíra Michnová.
Zdroj: Anotace z knihy Popel popelu
Dnes je 24.04.2024