Obsah: Případ pro dva

Devátá kniha série Regan Reillyová.

Regan Reillyová pracuje jako soukromý detektiv a za týden se má provdat za snoubence Jacka Reillyho (shoda jmen), který působí v newyorském policejním sboru. Jenže když přijede s maminkou a kamarádkou na poslední zkoušku svatebních šatů, najdou oba návrháře svázané, jedny šaty rozřezané a zjistí, že zbývající čtvery, včetně jejích, někdo ukradl. Začne se rozvíjet příběh pěti aprílových nevěst, které přišly o nejdůležitější šaty svého života. Jack vyšetřuje případ opakovaných bankovních loupeží a chtěl by ho před odjezdem na svatební cestu vyřešit. Regan se pustí do hledání šatů. Další dvě nevěsty, Brianne a Tracy, ztráta rozčílí, ale Victoria se Shaunou reagují podivně. Od začátku se ví, kdo šaty ukradl, ale děj se postupně zaplétá tak, že lupičů je víc než jen Marco a Francis, kteří vykradli salon a Jack s Regan zjistí, že jejich dva případy spolu velmi úzce souvisí a přibyl i další. K rozuzlení nakonec dojde v místě, které se svatbami úzce souvisí - v Las Vegas.
Zdroj: Anotace z knihy Případ pro dva
Dnes je 16.04.2024