Obsah: Pro mou smrt

V pořadí již devátý detektivní příběh se svérázným Ozem Blackstonem. V Monaku je léto a Oz, nyní mezinárodně uznávaná filmový hvězda, sedí na verandě svého okázalého sídla - jednoho ze tří domů, jež vlastní - a líně pozoruje luxusní jachtu Romana Abramoviče, která právě vjíždí do přístavu. Život už snad ani nemůže být o mnoho lepší... Někdo však ví, kde Oz žije. Jistý autor, který se ze všech sil snaží prosadit, ho umluví, aby za padesát tisíc dolarů zakoupil filmová práva na jeho poslední knihu - a šokující past je připravena. Do Ozova života začínají pronikat démoni minulosti: ve stínech číhají vydírání a vražda. A když se do hry vloží organizovaný zločin, má Oz nebezpečně blízko k tomu, že ztratí mnohem více než jen své bohatství a reputaci.
Zdroj: Anotace z knihy Pro mou smrt
Dnes je 28.03.2024