Obsah: Rakev pro dva

Druhá kniha série Oz Blackstone.

Po nedávno vydaných Blackstoneových úkladech si příznivci kvalitní detektivky mohou vychutnat další napínavý příběh se soukromým detektivem Ozem Blackstonem v hlavní roli. Při lenošení na slunečních plážích Costa Brava zjišťují Oz a jeho přítelkyně Primavera, že jejich nový domov není zdaleka tak idylický, jak se zdálo. Netrvá totiž dlouho a jsou zapleteni do vraždy, když je majitel místního hostince Miguel požádá o diskrétní pomoc: převoz mrtvoly. Objevila se při archeologických vykopávkách vedle středověkých ostatků a Miguel se obává, že by takový nález mohl odradit turisty. Zároveň se pustí do ověřování pravosti neznámého Dalího mistrovského díla a stanou na prahu jednoho z nejúžasnějších příběhů století, jehož prudký spád a stupňující se napětí nakonec vyústí v naprosto překvapivé a nečekané rozuzlení.
Zdroj: Anotace z knihy Rakev pro dva
Dnes je 19.04.2024