Obsah: Smrtící sláva

Druhá kniha série Smrtící... .

První oběť našli v dešti na chodníku, druhá byla zavražděna na dvoře domu, v němž bydlela. Poručík Eva Dallasová snadno nachází spojnici mezi těmito případy. Obě zavražděné byly atraktivní a vysoce úspěšné ženy. O jejich pracovních i soukromých záležitostech si povídalo celé město, a tak má Eva brzy svého podezřelého. Všechno do sebe zapadá - snad až příliš. A pak dojde ke třetí vraždě, která se dosavadnímu schématu naprosto vymyká.
Nyní záleží jen na hlavní hrdince, policistce Evě, kam ji dovedou její neomylné instinkty spolu se zkušenostmi a schopností analyticky uvažovat, zejména je-li poháněna touhou zjednat spravedlnost. Po jejím boku už tradičně stojí miliardář Roarke, Evin milenec a tentokrát i ochránce.
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 24.04.2024