Obsah: Stínový účet - Detektivní román

Romány o velkých penězích a vraždách ve světě financí získaly autoru bestsellerů Stephenu Freyovi bohatě zaslouženou reputaci mistra napětí, který vždycky podá špičkový výkon. Nyní zvyšuje sázky i faktor rizika v novém thrilleru, kde staví mladého wallstreetského hráče proti spiknutí korporací a intrikám v Bílém domě - v nebezpečné hře úskoků, špinavých trikůa smrtonosných následků. Investiční bankéř v nezávislé firmě Phenix Capital, Conner Ashby, si vede dobře. V sedmadvaceti je prakticky pravou rukou zakladatele společnosti - bohatého starého profíka, který se připravuje k velkému návratu na Wall Street, přičemž si pěstuje Connera pro místo nahoře. S kariérou a nádhernou přítelkyní vede Conner příjemný život a vše nasvědčuje tomu, že to bude ještě lepší - dokud se Connerovým počítačem nemihne zatoulaný e-mail, který uvrhne jeho téměř dokonalý svět na děsivou, spirálovitou dráhu do pekel. Jak sleduje klikatou stopu nekalostí a dezinformací, jež vede po celých Spojených státech, odhaluje Conner zvolna otřesné spiknutí, stejně nepopiratelně reálné jako zranění od brokovnice v jeho paži. Přežít nyní bude znamenat totéž, co snažit se odhalit pravdu, stejně neúnavně, jako se jeho stínoví nepřátelé snaží ji skrýt - a bojovat o svůj život stejně nemilosrdně, jako jsou oni odhodláni jej ukončit. Každým nečekaným zvratem odhaluje Stínový účet nevyčerpatelné nadání Stephena Freye, jeho geniální talent při tvorbě zápletek a vytváření napětí, ale zejména bezkonkurenční znalost světa financí.
Zdroj: Anotace z knihy Stínový účet - Detektivní román
Dnes je 19.04.2024