Obsah: V nemilosti

Třetí kniha série Sid Halley.

Nikdo ho nezničí, nikdo ho nepokoří, nikdy nebude prosit o slitování, tak charakterizuje svého rozvedeného manžela Jenny, tak ho čtenáři poznali už ve dvou románech. Ano, Sid Halley, bývalý žokej a šampion, z něhož se po úraze stal detektiv, se do třetice vrátil na knižní stránky. A vrátil se úspěšně, jak dosvědčuje (pro Dicka Francise už také třetí) Cena E. A. Poea, udělaná právě tomuto románu.
Nebezpečí, jemuž tentokrát Sid čelí, je mimořádné. Když dostal před soud svého přítele, všeobecně oblíbeného a populárního, stal se veřejným nepřítelem a ocitl se v nemilosti davu. Dokázat přítelovu vinu je tím těžší. A Sid přitom musí dostát své pověsti, třebaže to je velice těžké. Pro jeho další život i pro duši.
Zdroj: Anotace z knihy V nemilosti
Dnes je 28.03.2024