Obsah: Velké případy FBI

Oblíbený autor literatury faktu navázal na čtenářsky velmi úspěšné příběhy dokumentující nejslavnější případy Scotland Yardu (Scotland Yard zasahuje I a II) a pařížské policie (Pařížská Surete pátrá) a seznámil je i s historií americké federální polici FBI. Ve 22 napínavých povídkách svým čtivým stylem líčí metody FBI v souvislosti s nejznámějšími zločiny, jež vyšetřovala od svého založení v roce 1908, a uzavírá tak cyklus o slavných vyšetřovacích centrálách. Jak autor říká: v této knížce nemohou být popsány všechny velké či důležité případy, zvolil jsem ty, které jsem považoval za zajímavé a dramatické, ale také poučné, které pomohou dokreslit představu o vývoji a stavu boje proti zločinu ve Spojených státech.
Zdroj: Anotace z knihy Velké případy FBI
Dnes je 29.03.2024