Obsah: Zásah

Sedmá kniha série Jack Reacher.

Tajný agent - nejnebezpečnější a nejosamělejší způsob práce. Jack Reacher se však úkolu chopí bez váhání. Protože tentokrát jde o osobní záležitost.
Jedenáct dní příprav vyústí v osmivteřinový úder přímo do srdce nepřítele na divokém atlantském pobřeží v Maine. Nic však neprobíhá tak, jak si představoval. Co přesně proudí do Států před portlandské doky? Kdo mu pomůže a kdo zradí? Hodiny začínají odtikávat. Dva dny na území nepřítele jsou nebezpečné. Tři smrtelné. Čtyři znamenají sebevraždu. Jack Reacher však pátrá ještě pátý den... Prvních osmdesát stran rukopisu vyvolalo v New Yorku nelítostnou dražbu, což opět dokazuje, že existují autoři, knihy a postavy – avšak jen jeden Jack Reacher. Jeden z nejúspěšnějších britských autorů thrillerů vytvořil výborné dialogy, hlavu neztrácejícího hrdinu a zápletku, která vás udrží v bdělém stavu až do konce rozednění.
Zdroj: Anotace z knihy Zásah
Dnes je 19.04.2024