Obsah: Pes na zabití

Třetí ze série detektivek z kynologického prostředí. Tentokrát za Melanií Travisovou neúnavně slídí dva muži - bývalý manžel a současný přítel. Aby jim unikla, raději se dá do pátrání po záhadném původu rozkošného štěněte, malého jezevčíka, který má být prodán v dobročinné dražbě. Čím víc se toho o štěněti dozvídá, tím je případ zapeklitější. Psík se patrně stal předmětem po rozvodových tahanic jistého páru. A jako by opatrné našlapování po minovém poli rozpadlého manželství nebylo už tak dost vysilující, musí si Melanie poradit ještě s dalšími slídiči - na paty se jí pověsila televizní reportérka a její kameraman; usoudili totiž, že je Melanie, která má dobrý nos na průšvihy, dovede ke kýženému sólokapru. Ti dva jdou sice Melanii na nervy, doopravdy ji však děsí někdo mnohem tajemnější a zlověstnější. V noci se jí vloupal do domu, okradl ji a unesl štěně, kvůli kterému to všechno začalo. Melanie pokračuje v pátrání ještě zuřivěji a netuší, že při tom půjde o život...
Zdroj: Anotace z knihy Pes na zabití
Dnes je 24.04.2024