Obsah: James Bond - Diamanty jsou věčné

Čtvrtá kniha série James Bond.
Nejznámější světový agent James Bond tentokrát sleduje pašeráky diamantů od zdroje v Africe, přes Londýn a New York až do prostředí největšího světového kasina v Las Vegas. Pašeráci jsou nebezpeční soupeři, a tak musí Bond využít i svého práva zabíjet. Klasické dílo špionážního žánru plné rychlých aut, krásných žen, darebáků a specifického Flemingova humoru.
James Bond je pověřen jedním z nejobtížnějších úkolů své kariéry: proniknout do řetězce pašeráků diamantů, kteří vozí vzácné zboží z jižné Afriky do Ameriky. Žena, již k tomu použije - krásná a odvážná blondýna Tiffany Caseová -, mu může způsobit značné problémy. Na cestě po stopách drahokamů do Las Vegas si Bond uvědomuje, že pronikl až příliš hluboko do nitra obávaného gangu amerických mafiánů, kteří zabijí každého, kdo se jim znelíbí. Má v patách sadistické zabijáky Winta a Kidda, přičemž jeho jedinou nadějí je svůdná Tiffany...
Román Diamanty jsou věčné je brilantní sondou do vzrušujícího světa pašeráků třpytivého pokladu a bezohledných gangsterů.
Zdroj: Anotace z knihy James Bond - Diamanty jsou věčné
Dnes je 24.04.2024