Obsah: Předivo stínů

Obhájkyně Clara Pascalová se ještě stále nevyrovnala s děsivými událostmi předchozí zimy, kdy se zcela bezmocná, spoutaná řetězy a oslepená ocitla v mrazivém sklepním vězení. Odmítá další trestní případy a ubývá jí jeden klient za druhým. Bojí se tmy, trpí klaustrofobií a je nejistá a nervózní. Clařina nevyrovnaná psychika ohrožuje i její manželství a narušuje vztah s dcerou. Na pomoc přichází kamarádka Mitch a nabízí jí několik případů z oblasti rodinného práva. Přibližně tou dobou je ve svém domě nalezena Amy Dennisová, kterou vrah ubil k smrti, zatímco její malá dcerka spala nahoře v prvním patře. Mitch případ přidělí Claře a probíhající policejní vyšetřování zasáhne Claře do života způsobem, který by nikdy nepovažovala za možný: zdánlivě jednoduchý případ péče o dítě je obetkán složitou pavučinou podvodů, policejní korupce, tajného sledování a vraždy. Clara je případem posedlá a její posedlost ji málem přivede do záhuby. Ve stejném okamžiku je na svobodu propuštěn i vrah, který si ve vězení odpykal svůj trest, a Clara se stává předmětem jeho zlověstného zájmu. Městem se šíří napětí a Clara se musí postavit tváří v tvář svému nejhlubšímu strachu.
Zdroj: Anotace z knihy Předivo stínů
Dnes je 28.03.2024