Obsah: Volný pád

Jedenáctá kniha série Jack Reacher.

NEZAHRÁVEJTE SI S JACKEM REACHEREM! Jedenácté září změnilo Reacherův tulácký život jedním praktickým způsobem. Kromě skládacího kartáčku na zuby s sebou začal nosit průkaz totožnosti s fotografií. Přesto se mu stále daří zůstat téměř nevystopovatelný – nejlépe, jak je to v Americe vůbec možné. Proto když dostane zprávu od člena své staré vojenské jednotky, ví, že se musí jednat o smrtelně vážnou záležitost: chci, abys sehnal dohromady naši starou partu. Se zvláštními vyšetřovateli si není radno zahrávat. Vždy kryjí záda jeden druhému. Nyní našli jednoho z nich mrtvého v kalifornské poušti. A dalších šest není vůbec k nalezení. Nezahrávejte si Jackem Reacherem. Jeho kamarádi se dostali do obrovských nesnází a to on nehodlá připustit. Nyní ani kdykoliv jindy.
Zdroj: Anotace z knihy Volný pád
Dnes je 16.04.2024