Obsah: 44 + čtyři blízké životy

Unikátní publikace předního textaře, hudebníka a básníka Petra Honse, jehož život byl po dvacet let spojen se skupinami Oceán, Shalom a s Petrem Mukem, je retrospektivním ohlédnutím za léty tvorby. Je to kniha dvou částí, minulostii přítomnosti textařské i básnické, otevřená pro všechny, kteří nacházejí v obdobných vzpomínkách souznění. Představuje čtenářům nejen slavné písně těchto skupin, ale také výjimečné básně, nádherné ilustrace, množství dosud nepublikovaných fotografií z doby, kdy Oceán a Shalom dobývaly žebříčky hitparád a plnily sportovní haly po celé ČR i na Slovensku, obsahuje rozhovory s muzikanty a jako bonus pro čtenáře přináší samostatně neprodejný maxisingl se čtyřmi nejslavnějšími písněmi.
Zdroj: Anotace z knihy 44 + čtyři blízké životy
Dnes je 18.04.2024