Obsah: Šok

Přítelkyně Deborah a Joanna, studentky postgraduálu, se rozhodnou vyřešit své finanční obtíže. Odpovědí na inzerát exkluzivní kliniky, která se zabývá léčbou neplodnosti a hledá dárkyně vajíček. Obě podstoupí odběr, a přestože dostanou dobře zaplaceno, ze zvědavosti se začnou zajímat o další aktivity kliniky. Jejich zájem se brzy mění v posedlost, když narážejí na neprostupnou hráz mlčení a utajovaných informací. Jejich pátrání se začíná měnit v noční můru…Knihy Robina Cooka přinášejí napětí a tajuplné zločiny odehrávající se většinou v nemocničním prostředí. V Knižním klubu je vydáváme od roku 1975. Dosud vyšlo: Blízký konec, Epidemie, Horečka, Mozek, Muž, který si hrál na Boha, Osudná léčba, Planeta Interterra, Smrtelný strach, Toxin, Únosné riziko, Známky života.
Zdroj: Anotace z knihy Šok
Dnes je 20.04.2024
Před 85 lety se narodil(a) Beagle Peter S.