Obsah: Charisma - Filmové hvězdy současnosti

Seznamte se s největšími filmovými hvězdami současnosti. Tato kniha nabízí deset strhujících životopisných portrétů hvězd, které nepostrádají vedle svého hereckého mistrovství i jednu z nejelementárnějších vlastností, která jim k úspěchu pomohla. Jak se ta vlastnost či předurčení jmenuje: samozřejmě, že CHARISMA. Každoročně se objevují žebříčky nejpřitažlivějších mužů světa. A nikdy v nich nechybí žádná z naší desítky. A kteří pánové to jsou:HUGH LAURIE * JOHNY DEEP * KEANU REEVES * GEORGE CLOONEY * BRAD PITT * JACK NICHOLSON * HUGH JACKMAN * ZAC EFRON * PIERCE BROSMAN * COLIN FIRTHTato kniha podrobně mapuje jejich dosavadní životní i profesní cestu. Nechybí ani pikantnosti a skandály, které je na ní provázejí a nechybí ani bohatá fotografická příloha.
Zdroj: Anotace z knihy Charisma - Filmové hvězdy současnosti
Dnes je 24.04.2024