Obsah: Deset duchovních zákonů a síla mysli

Věříte, že je možné přetvářet realitu? A víte, že se to může naučit kdokoli? Vy, já, váš soused, tchyně, prodavačka v potravinách zkrátka každý z nás? Pokud už teď kroutíte hlavou, prozradíme vám ještě, že to vůbec není tak těžké, jak by se mohlo na první pohled zdát a že nástroj, kterým to lze udělat, nosíme všichni ve vlastní hlavě. Co to je? Nic jiného než naše myšlenky. Uvážíme-li, že lidská mysl je součástí univerzální jediné mysli, jediného energetického pole, už nám to tak neuvěřitelné nepřipadá. Ohromující ovšem je, jak jednoduše to funguje. A právě tak, jako se věci hmotného světa řídí fyzikálními zákony, fungují tyto zdánlivé zázraky zase podle zákonů duchovních. Je jich deset a všechny se vešly do téhle drobné knížky. K tomu ještě pár rad, jak je co nejlépe uvést do praxe, a můžete začít. S čím? S vylepšením finanční situace, s budováním dokonalého zdraví, s řešením partnerských vztahů, s přetvářením celého života k lepšímu, zkrátka se vším, co nám ještě donedávna dělalo těžkou hlavu. Teď už nemusí, teď už víme jak na to.
Zdroj: Anotace z knihy Deset duchovních zákonů a síla mysli
Dnes je 24.04.2024