Obsah: Hovory s Bohem pracovní kniha

Miliony čtenářů milují Hovory s Bohem které byly přeloženy do šestadvaceti jazyků. Tisíce čtenářů posílají Nealu Walschovi své otázky - otázky, které se týkají náboženství, dobra a zla, tělesného a duševního zdraví, smrti, proroctví, povahy Boha a vesmíru, modlitby, andělů a ďáblů, duchovní cesty, partnerských vztahů a mnoha dalších problémů. V této knize Neale odpovídá se svým charakteristickým humorem a moudrostí na nejzajímavější a nejprovokativnější otázky; výsledkem je nesmírně inspirující kniha. Nealovy odpovědi ilustrují přímé spojení mezi duchovní a hmotnou realitou a ukazují, že to, čím jsme a co děláme, je výsledkem toho, jak myslíme a v co věříme. Tato kniha nám dává příležitost zamyslet se nad sebou, změnit se, a tím možná změnit svět.
Zdroj: Anotace z knihy Hovory s Bohem pracovní kniha
Dnes je 28.03.2024