Obsah: Jidášovy mince

Před 2000 lety byl Ježíš zrazen za 30 stříbrných mincí. O dvě milénia později se tři z nich znovu objevily. Jejich vlastníci mají moc dosáhnout cokoliv chtějí. Cenou, kterou za to zaplatí, je smlouva s ďáblem... Paul Stauffer je uznávaným a ambiciózním policejním psychologem v San Francisku. Napřed ho přemluvili, aby vedl obhajobu v případě brutálního znásilnění a vraždy; obhajoba byla úspěšná, takže proč by měl cítit vinu, když sestra oběti spáchá sebevraždu? S tak oslňujícím vítězstvím neexistuje žádný limit kariéry... Okolo Paula Stauffera se začínají dít podivné věci. A vždy souvisejí s mincí, kterou mu nabízí žena, jíž žádný muž nedokázal odolat po dvě milénia? Ona ho vede i svádí, protože Paul je osobou, jejímž prostřednictvím může svět ovládnout Anděl temnot. Úzký kroužek vyvolených ve Vatikánu se snaží tomuto záměru postavit, najít všemocnou Jidášovu minci a zastavit běsnění mocností zla dříve, než začne Armageddon. Vynikající thriller, jehož děj je postaven na stále aktuální otázce: Jakou cestu je člověk schopen urazit a jak daleko dokáže zajít ve své touze po moci.
Zdroj: Anotace z knihy Jidášovy mince
Dnes je 29.03.2024