Obsah: Jim Morrison

Rokenrolový šaman, kulturní ikona, rebel se sebezničujícími sklony, obdivovaný básník, frontman kapely Doors. To vše byl Jim Morrison. Jeho příběh, který vám přinášíme v této luxusní a unikátní knize, je doplněn rozhovory s jeho rodinou, členy kapely Doors a dalšími osobami, kteří se pohybovali v Morrisonově blízkosti. Knihy vám nechá nahlédnout do zpěvákova života od raného dětství přes divokou a slavnou hudební kariéru, nestálý vztah s družkou Pamelou Coursonovou až po tragickou a záhadnou smrt. Tato exkluzivní publikace obsahuje unikátní fotografie a téměř čtyřicet dokumentů mapujících Morrisonův život. V kapsách knihy objevíte vsunuté rukopisy básní a písňových textů, osobní poznámky, dopisy, skicy a mnoho dalšího. Nádherná dárková kniha, je uložena v exkluzivně zpracované krabici a potěší každého hudebního fanouška a je přímo předurčena, aby se stala zajímavým dárkem k jakékoliv příležitosti. Příklady vložených materiálů:* Jimovo vysvědčení * Jimovy skici a obrazy* Faksimile rukopisu jeho první básně The Ponny Express * Rukopis textu k písni L. A. Woman * Rukopis textu k písni The Wasp * Rukopis textu k písni Riders on the Storm * Jimova poslední vůle * Dokumenty týkající se Jimova zatčení * Stránky s rozhovorem z časopisu Rolling Stone * Pohlednice od Jima jeho právníkovi Maxi Finkovi * Jimovy poslední básně * a mnoho dalších unikátních příloh, jejichž překlad do češtiny naleznete v barevném bookletu na druhé straně obálky knihy.
Zdroj: Anotace z knihy Jim Morrison
Dnes je 19.04.2024