Obsah: Johnny Depp - biografie

Nakladatelství NAVA vydává v říjnu překlad velmi podrobné biografie jednoho z nejuznávanějších amerických herců současnosti. Kniha popisuje cestu Johnnyho Deppa filmovým světem, která nebyla vždy lemována jen úspěchy. Depp ztvárnil množství pozoruhodných rolí (filmy Střihoruký Edward, Ed Wood, Kokain, Strach a hnus v Las Vegas), v posledních letech se dočkal fenomenálního úspěchu coby Jack Sparrow ze série Piráti z Karibiku, díky níž se definitivně dostal do nejvyšší hollywoodské superligy. V aktualizovaném závěru se čtenář dostane k informacím o přípravách na film Sweeney Todd, který by měl přijít do kin v lednu roku 2008. Kniha není jen Deppovým příběhem, jde o velice zajímavý pohled do filmového světa posledních více než dvaceti let. Nechybí citace z dobových recenzí nejvýznamnějších filmových časopisů, úryvky ze scénářů (i nerealizované části), podrobná filmografie a samozřejmě obrazová příloha.
Zdroj: Anotace z knihy Johnny Depp - biografie
Dnes je 20.04.2024