Obsah: Když hraješ Golf, jsi můj přítel - Úvahy a přemýšlení odrostlého Caddieho

Když hraješ golf, jsi můj přítel volně navazuje tam, kde Malá červená kniha končí. Obsahuje podobnou provázanou směsici komentářů, golfových rad a notnou dávku zdravého rozumu, která učinila Malou červenou knihu tak populární mezi golfisty všech věkových a výkonnostních kategorií. Každá stránka této i předchozí publikace je prozářena průzračným pramenem Penickovy lásky ke golfu a jeho radosti ze hry. Penick vypráví příběh o první golfové lekci, kterou dal svému synovci. O tom řekl hráči z Houstonu, že jeho hra má pouze jedinou chybu - že jeho skóre je příliš vysoké. A jak, když mu to Penick sdělil, se hráč rozlobil a odešel. Penick dává rodičům rady, jak učit golf své děti, radí, jak se odnaučit slice pomocí baseballové techniky, a také se dělí se čtenářem o pocity radosti a pýchy, když jeho žák Tom Kite vyhrál US Open. Vřelé, uctivé a moudré dílo Když hraješ golf, jsi můj přítel ukazuje, proč se Harvey Penick stal nejoblíbenějším a nejmilovanějším učitelem té skvělé hry zvané golf.
Zdroj: Anotace z knihy Když hraješ Golf, jsi můj přítel - Úvahy a přemýšlení odrostlého Caddieho
Dnes je 24.04.2024
Den 88. výročí úmrtí Longen Emil Artur