Obsah: Kniha kouzel, zaříkadel a čar pro moderní dívky

Kniha kouzel, zaříkadel a čar pro moderní dívky : buď bohatá, šťastná, vyrovnaná
Tahle půvabná malá knížka je určena jak pro dospívající dívky, které už by rády našly toho pravého, tak pro dospělé ženy. Každá si rozhodně najde kouzlo, které právě potřebuje. Pokud tedy toužíte najít lásku na celý život, stát se přitažlivější či odehnat milence, který už vás nebaví, zkuste některé z uvedených kouzel. Čarování není nijak náročné, bude vás stát jen pár minut času, ale jako správné čarodějky si samozřejmě musíte opatřit nezbytné magické pomůcky: bylinky, vonné tyčinky, esence, koření nebo polodrahokamy. Autorka, která sama studovala staré magické umění, vám pomůže s řešením každodenních trablů, jako je například nedostatek financí, rodinné problémy nebo neshody v práci. Na každé dvoustraně najdete jedno kouzlo a k němu také nezbytná magická zaklínadla.
Zdroj: Anotace z knihy Kniha kouzel, zaříkadel a čar pro moderní dívky
Dnes je 23.04.2024
Před 118 lety se narodil(a) Konečný Robert