Obsah: Léčení - zázrak v nás

Tato kniha vás krok za krokem dovede ke své vnitřní samoléčebné síle. Během její četby a prožívání jejího obsahu odhalíte netušený léčebný potenciál. Pochopíte, že vyléčení leží v nitru každého člověka – a tedy i ve vašem. Všechny zkušenosti, které v procesu samoléčení získáte, budou vaše vlastní. Dodají vám odvahu a důvěru, propůjčí vám sílu a svobodu. Můžete začít, třeba hned teď.
Autor vysvětluje principy duchovního léčení vedoucí k úplnému uzdravení. Princip léčení vlastními silami funguje u mnohých lidí s nejrůznějšími problémy. Dokáže vyléčit tam, kde klasická léčba nestačí. K procesu samovyléčení je důležité vyjasnit si minulost, získat nové perspektivy pro budoucnost a nový pohled na život. Autor si v roce 1981 zlomil páteř, ochrnul a navzdory lékařským prognózám se uzdravil a znovu začal chodit. Svou metodu samoléčení předává dál na svých přednáškách a seminářích.
Zdroj: Anotace z knihy Léčení zázrak v nás
Dnes je 20.04.2024